Get Adobe Flash player

Formularz desygnacji hala 2015

Zamieszczamy formularz desygnacji na turnieje w sezonie halowym 2015. 

Formularz przeznaczony jest wyłącznie dla sędziów związkowych oraz sędziów regionalnych z grupy promocyjnej. Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją zawartą w formularzu.

Termin odesłania formularza mija 5 grudnia. Jednocześnie przypominamy, że warunkiem desygnacji jest opłacenie licencji na rok 2015.

 

Licencje sędziowskie 2015

Przypominamy wszystkim sędziom o konieczności opłacenia licencji sędziowskiej!!!

Prosimy, aby licencje na rok 2015 opłacić w terminie do 10 grudnia 2014 roku zgodnie z obowiązującymi stawkami:

  • sędzia liniowy 60 zł
  • sędzia regionalny 80 zł
  • sędzia związkowy 120 zł

Opłaty należy dokonywać na nr konta: Bank Milenium 97 1160 2202 0000 0001 0817 3652

Tytuł przelewu: "licencja sędziowska 2015 - IMIĘ I NAZWISKO"

 

Karta Pracy 2014

Drodzy sędziowie, przypominamy wszystkim sędziom o obowiązku odesłania kart pracy. Z uwagi na zmianę okresu licencjonowania, prosimy o odesłanie kart w terminie do 31 grudnia 2014 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , po uwzględnieniu w karcie wszystkich turniejów przesędziowanych w bieżącym roku kalendarzowym.

 

Jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej trwają ostatnie prace zmierzające do uruchomienia funkcjonalności Karty Pracy w portalu TPO, która zastąpi dotychczas przesyłane karty w formie skoroszytu .xls. Od roku 2015 turnieje z kalendarza PZT będą uwzględniane w karcie pracy automatycznie, natomiast obowiązek uzupełnienia turnieju będą mieli sędziowie pracujący na turniejach organizacji międzynarodowych (TE, ITF, ATP, WTA). Więcej informacji wkrótce...

 

Walne Zgromadzenie Kolegium Sędziów PZT

Przewodniczący Prezydium Kolegium Sędziów PZT uprzejmie informuje, że zgodnie z §17 Regulaminu Kolegium Sędziów PZT, Walne Zgromadzenie Kolegium Sędziów PZT zostaje zwołane na dzień 30 listopada 2014 r. w Warszawie. Obrady rozpoczną się o godz. 11:30 (pierwszy termin), w przypadku braku kworum drugi termin posiedzenia rozpocznie się o godz. 12:00. W załączeniu przedstawiamy proponowany Porządek Obrad Walnego Zgromadzenia.


Stosownie do §18 ust. 1 Regulaminu Kolegium Sędziów PZT w Walnym Zgromadzeniu KS PZT z głosem stanowiącym biorą udział Sędziowie Związkowi PZT.

 

Z uwagi na zmianę siedziby PZT dokładne miejsce Walnego Zgromadzenia zostanie podane w terminie późniejszym. W celu usprawnienia organizacji zebrania uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjazdu do dnia 15 listopada 2014 r. drogą mailową na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Nowa Biała Blaszka

Z radością informujemy, że nasz kolega Krzysztof Malczyk z wynikiem pozytywnym ukończył szkołę ITF Level 2 w Cap d'Agde, uzyskując uprawnienia ITF White Badge Chair Umpire. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju kariery sędziego międzynardowego!

 

Nowa Brązowa Blaszka!

Z radością informujemy, że nasza koleżanka Marta Mrozińska z wynikiem pozytywnym ukończyła szkołę ITF Level 3 w Hamburgu,  uzyskując tym samym uprawnienia ITF Brozne Badge Chair Umpire. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów na arenie międzynarodowej.

 

Formularz desygnacji hala 2014

Zamieszczamy formularz desygnacji na turnieje w sezonie halowym 2014. 

Formularz przeznaczony jest wyłącznie dla sędziów związkowych oraz sędziów regionalnych z grupy promocyjnej.

Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją zawartą w formularzu. Termin odesłania formularza mija 15 października.

Jednocześnie informujemy, że formularz na turnieje halowe w roku 2015 zostanie opublikowany do końca października, po opublikowaniu kalendarza PZT.

 

Kurs na Sędziego Regionalnego Naczelnego PZT

Informujemy, że w dniach 25-26 października w Warszawie odbędzie się kurs doszkalający na Sędziego Regionalnego Naczelnego. Więcej szczegółów w komunikacie.

Jednocześnie przypominamy, że uprawnienia sędziego regionalnego naczelnego są wymagane do prowadzenia turniejów wojewódzkich dla wszystkich sędziów, którzy ukończyli szkolenia podstawowe w 2014 r.

Sędziowie regionalni, którzy uzyskali uprawnienia w latach wcześniejszych i pracowali jako sędziowie naczelni oraz zgodnie z Regulaminem KS udokumentowali ten fakt poprzez odsesłanie karty pracy, a także sędziowie związkowi, nabywają uprawnienia Sędziego Regionalnego Naczelnego automatycznie. Pozostali sędziowie chcący pracować w charakterze sędziów naczelnych powinni odbyć stosowne szkolenie.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres Kolegium: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
KONTAKT

Kolegium Sędziów PZT
Stadion Narodowy
Al. Księcia Józefa
Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
fax. 22 122 12 11
E-MAIL

Bank Millennium SA
97 1160 2202 0000
0001 0817 3652

LOGOWANIE