Get Adobe Flash player

Nowi Sędziowie Związkowi Naczelni

Informujemy, że podczas zakończonego w Warszawie kursu zaawansowanego na Sędziego Związkowego Naczelnego PZT nowe uprawnienia zdobyli Anna Kurek oraz Ariel Lisowski. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju kariery.

 

Kurs na Sędziego Regionalnego PZT - Warszawa

Informujemy, że w dniach 15-17 maja 2015 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie podstawowe na Sędziego Regionalnego PZT. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Kryteria uczestnictwa oraz sposób zgłoszeń znajdują się w komunikacie.

Termin zgłoszeń mija 04 maja 2015 r.

 

Kurs na Sędziego Regionalnego PZT - Szczecin

Informujemy, że w dniach 08-10 maja 2015 r. w Szczecinie odbędzie się szkolenie podstawowe na Sędziego Regionalnego PZT. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Kryteria uczestnictwa oraz sposób zgłoszeń znajdują się w komunikacie.

Termin zgłoszeń mija 20 kwietnia 2015 r.

 

Fed Cup CZE - FRA w Ostrawie

Informujemy, że w ramach współpracy Prezydium KS z Czechami istnieje możliwość pracy w charakterze sędziego liniowego podczas spotkania Pucharu Federacji Czechy - Francja, które odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia w Ostrawie.  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 6 kwietnia br.

Warunki pracy: 1200 CZK za dzień pracy, zakwaterowanie i zwrot kosztów podróży do uzgodnienia z organizatorem.

 

Dodatkowy turniej ITF w formularzu zgłoszeniowym

Informujemy, że w kalendarzu turniejowym zmianiono terminy rozgrywania niektórych męskich turnejów zawodowych. Turniej ITF Men's Futures we Wrocławiu został przeniesieniony na kolejnyu tydzień, a jego miejsce w pierwotnym terminie zastąpił dodatkowy turniej w Bytomiu. Zmianę uwzględniono w formularzu zgłoszeniowym. Sędziów zainteresowanych pracą na w/w turniejach prosimy o ponowne przesłanie formularza.

 

WTA International w Bukareszcie

Informujemy, że w związku z zainicjowaną przez Prezydium KS międzynarodową wymianą z Rumunią, polscy sędziowie będą mieli okazję pojechać na turniej WTA International w Bukareszcie, który odbędzie się w dniach 11-19.07.2015 r.

Warunki pracy: 300 euro za cały turniej (9dni), koszty podróży do maks. 100 euro, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w hotelu 3-gwiazdkowym, pełne wyżywienie, transport z lotniska. Sędzia musi być gotowy do pracy od pierwszego dnia eliminacji do min. piątku.

Osoby zainteresowane prosimy o mailowy kontakt z Prezydium KS (  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w terminie do 20 kwietnia 2015 r. Warunkiem rozpatrzenia zgłoszenia jest opłacenie licencji sędziowskiej na 2015 r.

 

Selekcja Fed Cup Zielona Góra 2015

W zakładce Dokumenty/Selekcje na turnieje zamieszczamy wyniki selekcji na spotkanie Pucharu Federacji Polska-Szwajcaria w Zielonej Górze.

 

Kurs na Sędziego Regionalnego PZT - Kielce

Informujemy, że w dniach 24-26 kwietnia 2015 r. w Kielcach odbędzie się szkolenie podstawowe na Sędziego Regionalnego PZT. Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Kryteria uczestnictwa oraz sposób zgłoszeń znajdują się w komunikacie.

Termin zgłoszeń mija 6 kwietnia 2015 r.

 
KONTAKT

Kolegium Sędziów PZT
Stadion Narodowy
Al. Księcia Józefa
Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
fax. 22 122 12 11
E-MAIL

BZ WBK
211090188300000001 29729252

LOGOWANIE